تزریق ژل لب کرج

بهترین مارک ژل لب

تزریق ژل لب کرج

تزریق ژل لب کرج

تزریق ژل لب کرج برای زیبایی لب‌ ها عملی است که این روزها بسیار شایع شده است . امروزه کارهای متعددی برای افزایش حجم بافتی و از بین بردن یا کاهش چین‌های سطحی و عمقی صورت انجام می ‌گیرد.

 

 

 

تزریق ژل لب در کرج

 

 

 

چرا تزریق ژل لب انجام دهیم؟

لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده ،ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد.

تزریق ژل لب در کرج می تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد. حجم لب، ارتفاع و برجستگی آن تحت تاثیر سن قرار خواهند گرفت.

لب تحتانی به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ تر و حجیم تر است و نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها شبیه هم هستند که حجم و تقارن در این دو نیمه بسیار مهم است.

در تزریق ژل کاری که انجام می شود این است که حاشیه لب برجسته و حجم داده می شود و بدین ترتیب است که به زیبایی صورت از طریق تزریق ژل لب افزوده می شود.

 

 

کلینیک تزریق ژل لب در کرج

 

 

 

نکاتی درباره تزریق ژل لب در کرج:

لب فوقانی از دو قسمت لب سفید و لب قرمز تشکیل شده است که توسط حاشیه لب از یکدیگر جدا شده اند.

با تشکیل چروک عمودی و موازی در قسمت سفید لب فوقانی ظاهر نامطلوبی ایجاد می شود و در صورت استفاده از رژلب به صورت خطوط عمودی قرمز رنگ در لب بالا خودش را نشان می دهد.

به طور معمول لب تحتانی حجیم تر از لب فوقانی است و کمی جلوتر از آن قرار گرفته است. می توان گفت لب تحتانی حدودا دو برابر لب فوقانی می باشد.

در حالی که لب بالا و پایین نسبت به هم به عنوان خواهر در نظر گرفته می شوند نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها به عنوان دو قلو نسبت به یکدیگر تصور می شوند و وجود تقارن در این دو نیمه بسیار مهم و اساسی می باشد.

در تزریق ژل لب با حجم دادن و برجسته کردن حاشیه لب جذابیت و زیبایی صورت بیشتر می شود.

 

 

تزریق ژل لب

 

 

 

نحوه تزریق ژل لب کرج:

نحوه تزریق ژل ، در مطلوب ‌تر بودن و کم خطرتر بودن آن بسیار مهم است.

پزشک معالج باید اولا  شناخت دقیق و کافی‌ از ساختمان پوست و اجزای صورت داشته باشد. ثانیا به تکنیک این روش که شامل محل مناسب، مقدار تزریق و قرار دادن این مواد در لایه های‌ مناسب پوستی است کاملا  آشنا باشد.

مقدار ژل تزریق شده و سطحی یا عمقی تزریق شدن آن، بستگی به نوع ماده استفاده شده و نتایج مورد دلخواه از طرفی و عمق و محل چین موردنظر از طرف دیگر دارد.

ترکیبات هیالورونیک اسید به علت جذب آب زیاد در اطراف خود و افزایش حجم حاصل از این امر نیاز به حجم کمتری از ژل ،برای تصحیح چین‌ها و فرورفتگی‌ ها دارد.

بدین منظور پس از بی‌حس کردن موضع و اطمینان دادن به بیمار محل تزریق با محلول ضد میکروبی یا الکل تمیز می شود

سپس به وسیله سرنگ مخصوص و سوزن‌ هایی ظریف با زاویه‌ای‌ درست میزان دقیقی‌ از دارو در یکی‌ از لایه ‌های پوستی و یا زیرپوستی به نواحی مختلف در سر و صورت شامل دور چشم ها،گونه ها، چین های دور دهان در خلال لبه فک ،در لب ها و به پیشانی تزریق می شود.

 

 

متخصص تزریق ژل لب در کرچ

 

 

 

مزایای تزریق ژل لب کرج:

کبودی کمتر: کبودی و ورم تزریق ژل‌های هیالورونیک اسید از بقیه فیلرها کمتر است.

ماندگاری قابل قبول نتایج: هرچند نتایج تزریق ژل در لب دائمی نیست، اما ماندگاری رضایت‌ بخشی، حدود ۶ ماه دارد.

کنترل آسان حجم لب : متخصص به خوبی می ‌تواند حجم ژل را کنترل کند و نتیجه دلخواه را به دست دهد.

سهولت در از بین بردن و رفع برآمدگی ها : اگر حرکت لب‌ ها یا صحبت کردن باعث ایجاد توده یا برآمدگی شود، توده به راحتی حل و مشکل برطرف می‌ شود.

پایین بودن احتمال بروز واکنش آلرژیک: چون مواد به کار رفته در ژل ‌های تزریقی مشابه موادی است که در بدن وجود دارد، بعید است که باعث حساسیت شود. اما اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، حتماً قبل از درمان موضوع را به پزشک اطلاع دهید.

 

 

متخصص تزریق ژل لب

 

 

 

هزینه تزریق ژل لب کرج:

هزینه بزرگ کردن لب با تزریق چربی و هزینه ژل لب در ناحیه‌ های مختلف متفاوت است و به نوع ماده‌ی تزریقی و تجربه متخصص زیبایی بستگی دارد.

بنابراین هزینه تزریق ژل در افراد متفاوت است. هزینه درمان براساس تعداد سرنگ ‌های ژل محاسبه می‌ شود؛ معمولاً دو سرنگ برای اکثر بیماران کافی است.

برند های آمریکایی ( ژوویدرم و رستیلن) دارای بالاترین قیمت هستند و برندهای اروپایی قیمت متوسطی دارند و ژل های چینی و کره ای پایین ترین قیمت را دارند.

به عنوان مثال هزینه تزریق ژل لب ژوویدرم که ساخت شرکت آمریکایی آلرگان است از اسکین فیل که ایتالیایی است بالاتر است .

چنانچه هم لب بالا و هم لب پایین احتیاج به برجسته سازی داشته باشند ممکن است تا ۲ سی سی ژل احتیاج شود که هزینه تزریق بیشتر می شود و بر اساس مورد محاسبه می شود.

 

 

تزریق ژل

 

 

 

 

مدت زمان عمل تزریق ژل:

اگرچه مدت زمان عمل بوتاکس تنها چند دقیقه است اما تزریق ژل کمی طولانی‌ تر است. در واقع با استفاده از تزریق ژل می‌توان چهره را بازسازی کرد.

این کار همانند یک اثر هنری است و باید بعد از هر تزریق چهره‌ی داوطلب بررسی شده و سپس تزریق مجدد انجام شود. اگر این کار به آهستگی و با دقت بالا انجام شود نتیجه‌ی پایانی می‌ تواند یک شاهکار هنری باشد.

توصیه هایی بسیار مهم برای تزریق ژل لب:

اخیرا تعداد مراجعینی که قبلا تزریق ژل لب انجام داده اند و ناراضی هستند زیاد شده اند.

 • قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.
 • فرم لب بایستی به سایز اولیه لب، ابعاد صورت و میمیک و دینامیک لب انتخاب شود و در حیطه طبیعی باشد.
 • تزریق دوطرف لب بدون در نظر گرفتن قسمت مرکزی لب ها صحیح نمی باشد.
 • طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچک تر و عقب تر از لب پایین باشد.
 • در برخی مراجعین قبل از تزریق لب نیاز به اصلاحات دیگری مانند افزایش حجم سایز چانه وجود دارد.
 • بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است.
 • تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت است.
 • تزریق در لب را می‌ توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ ها را نیز افزایش داد. در هر یک از این موارد باید میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار دهیم.

 

بهترین ژل لب

 

 

 

مراقبت های بعد از تزیق ژل لب کرج:

 • بعد از تزریق ژل لب ، چون خون رسانی در آن زیاد است احتمال خون مردگی وجود دارد که برای جلوگیری از این حادثه چند روز قبل از اینکه تزریق ژل را انجام دهید باید از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • داروهایی مثل ویتامین ای، ضد انعقاد خون، امگا 3 و مسکن هایی مثل ناپروکسن، آسپرین، ژلوفن، دی پیریدامول را مصرف نکنید.
 • در لب یک شبکه عصبی وجود دارد که بسیار قوی است. برای اینکه به دلیل وجود این شبکه عصبی درد در حین تزریق ژل ، فرد را اذیت نکند از بلوک عصب سه قلو استفاده می کنند. این بی حسی به مدت 45 دقیقه اثر خود را روی لب حفظ می کند به همین دلیل در هنگام خوردن غذا ممکن است دچار گازگرفتگی شوید و به لب آسیب بزنید. در این مدت از خوردن و آشامیدن خودداری کنید تا بی حسی از بین برود.
 • به علاوه، معمولا مقداری تورم نیز پس از تزریق وجود دارد که در روزهای اولیه به صورت واضح مشخص نیست که این تورم ناشی از تزریق و یا نتیجه ورود ژل و پرکننده به لب می باشد .
 • پیگیری ثانویه تزریق ژل یا پر کننده لب معمولا به ۲ تا ۳ هفته زمان نیاز دارد. معمولا خود فرد نیز مایل است که پس از ۲ تا ۳ هفته بهبود حاصل شود.
 • اگر واقعا برای اولین بار است که تزریق ژل یا پرکننده لب را تجربه می کنید، حتما دستورالعمل هایی را که با لمس و ماساژ لب پس از تزریق همراه هستند، دنبال کنید. این روش ها از به وجود آمدن احتمالی عدم تقارن در لب ها جلوگیری کرده و باعث می شود که لب هایی پر تر و گوشتی تر در عین طبیعی داشته باشید.

دکتر خزانی(متخصص پوست،مو و زیبایی)

قسمت دیدگاه بسته شده است.