بهترین دکتر تزریق ژل لب در کرج

بهترین دکتر تزریق ژل لب در کرج

بهترین دکتر تزریق ژل لب در کرج

بهترین دکتر تزریق ژل لب در کرج : لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده ،ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد.

تزریق ژل لب می تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد. حجم لب، ارتفاع و برجستگی آن تحت تاثیر سن قرار خواهند گرفت.

 

 

دکتر تزریق چربی لب

 

 

 

چرا تزریق ژل لب انجام می دهیم؟

لب تحتانی به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ تر و حجیم تر است و نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها شبیه هم هستند که حجم و تقارن در این دو نیمه بسیار مهم است.

در تزریق ژل لب کاری که انجام می شود این است که حاشیه لب برجسته و حجم داده می شود و بدین ترتیب است که به زیبایی صورت از طریق تزریق ژل لب افزوده می شود.

لب فوقانی از دو قسمت لب سفید و لب قرمز تشکیل شده است که توسط حاشیه لب از یکدیگر جدا شده اند.

با تشکیل چروک عمودی و موازی در قسمت سفید لب فوقانی ظاهر نامطلوبی ایجاد می شود و در صورت استفاده از رژلب به صورت خطوط عمودی قرمز رنگ در لب بالا خودش را نشان می دهد.

به طور معمول لب تحتانی حجیم تر از لب فوقانی است و کمی جلوتر از آن قرار گرفته است.

 

 

عمل تزریق چربی

 

 

ژل های مخصوص لب که توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب در کرج، تزریق می شود،چگونه است؟

 

اکثر ژل های تزرقی برای لب از هیالورونیک اسید ساخته شده اند. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن یافت می شود و به افزایش حجم لب کمک می کند.

پزشکان ما تنها از فیلرهای هیالورونیک اسید برای لب استفاده می کنند. کلاژن که زمانی رایج ترین فیلر تزریقی بود، امروزه اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرد زیرا گزینه های جدید ایمن تر بوده و مدت زمان بیشتری دوام می آورند. تزریق چربی و ایمپلنت ها دو گزینه دیگر برای افزایش حجم لب هستند، با این حال امروزه اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرند.

زیرا نتایج آن ها بسیار متفاوت بوده و احتمال ایجاد عوارض جانبی بسیار بالا است. فیلرهای هیالورونیک اسید می توانند با افزودن شکل، ساختار و حجم، لب های شما را زیباتر کنند، بنابراین بهترین انتخاب برای پزشکان و بیماران هستند.

پزشکان ما ترجیح می دهند که از یک فیلر مبتنی بر هیالورونیک اسید به نام تئوسیال کیس برای تزریق لب استفاده کنند چون ماندگاری طولانی تری نسبت به رستیلن و ژوویدرم دارد، هزینه آن کمتر بوده و دارای نتایج بسیار خوبی است.

 

 

تخفیف تزریق چربی

 

 

 

 

دوران نقاهت بعد از تزریق ژل لب:

بعد از هر عملی، ما یک کیسه یخ به شما می دهیم و به شما توصیه می کنیم به مدت 20 دقیقه در هر ساعت در روز آن را روی ناحیه موردنظر بگذارید.

این امر به کاهش تورم یا کبودی ناشی از تزریق کمک می کند. می توانید فعالیت های سبک روزانه یا کار خود را از سر بگیرید.

می توانید 24 ساعت بعد از تزریق ورزش کنید مگر اینکه دکتر نداف چیز دیگری توصیه کند. کبودی غیرعادی است،ولی اگر روی دهد، می توان آن را با آرایش پوشاند و معمولا بعد از چند روز بر طرف می شود.

ممکن است تورم زیاد باشد که در 48 ساعت اول کاهش می یابد. گاهی احساس می کنید نوعی سفتی در مناطق تزریق شده ایجاد شده است.

این امر در مورد برخی از پر کننده ها شایع تر است. گاهی ممکن است بیماران بی نظمی های جزئی روی سطح پوست احساس کنند.

این مشکلات موقتی هستند و سفتی یا بی نظمی های سطح پوست در چند روز اول از بین می رود چون مواد تزریق شده با گذشت زمان پخش می شوند.

 

هزینه تزریق چربی

 

 

 

 

هزینه تزریق ژل لب توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب در کرج و تخفیف تزریق ژل در کرج:

 

هزینه بزرگ کردن لب با تزریق چربی و هزینه ژل لب در ناحیه‌های مختلف متفاوت است و به نوع ماده‌ی تزریقی و تجربه متخصص زیبایی بستگی دارد.

بنابراین هزینه تزریق ژل در افراد متفاوت است. هزینه درمان براساس تعداد سرنگ ‌های ژل محاسبه می‌ شود؛ معمولاً دو سرنگ برای اکثر بیماران کافی است.

برند های آمریکایی ( ژوویدرم و رستیلن) دارای بالاترین قیمت هستند و برندهای اروپایی قیمت متوسطی دارند و ژل های چینی و کره ای پایین ترین قیمت را دارند.

به عنوان مثال هزینه تزریق ژل لب ژوویدرم که ساخت شرکت آمریکایی آلرگان است از اسکین فیل که ایتالیایی است بالاتر است .

چنانچه هم لب بالا و هم لب پایین احتیاج به برجسته سازی داشته باشند ممکن است تا ۲ سی سی ژل احتیاج شود که هزینه تزریق بیشتر می شود و بر اساس مورد محاسبه می شود.

 

 

متخصص تزریق چربی

 

نحوه تزریق ژل لب:

 

نحوه تزریق ژل ،در مطلوب‌ تر بودن و کم خطرتر بودن آن بسیار مهم است.

پزشک معالج باید اول شناخت دقیق و کافی‌ از ساختمان پوست و اجزای صورت داشته باشد.

دوم به تکنیک این روش که شامل محل مناسب، مقدار تزریق و قرار دادن این مواد در لایه های‌ مناسب پوستی است کاملا آشنا باشد.

مقدار ژل تزریق شده و سطحی یا عمقی تزریق شدن آن، بستگی به نوع ماده استفاده شده و نتایج مورد دلخواه از طرفی و عمق و محل چین موردنظر از طرف دیگر دارد.

ترکیبات هیالورونیک اسید به علت جذب آب زیاد در اطراف خود و افزایش حجم حاصل از این امر نیاز به حجم کمتری از ژل ،برای تصحیح چین‌ها و فرورفتگی‌ ها دارد.

بدین منظور پس از بی‌حس کردن موضع و اطمینان دادن به بیمار محل تزریق با محلول ضد میکروبی یا الکل تمیز می شود.

سپس به وسیله سرنگ مخصوص و سوزن ‌هایی ظریف با زاویه ‌ای‌ درست میزان دقیقی‌ از دارو در یکی‌ از لایه‌ های پوستی و یا زیرپوستی به نواحی مختلف در سر و صورت شامل دور چشم ها،گونه ها، چین های دور دهان در خلال لبه فک ،در لب ها و به پیشانی تزریق می شود.

 

 

انواع تزریق چربی

 

 

 

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

در برخی از مطب ها فقط با استفاده از کرم های بی حسی موضعی تزریق ژل صورت انجام می شود، بله در این حالت بزرگ کردن لب درد زیادی دارد و معمولا خیلی از افراد دیگر تمایلی به تزریق ژل در آینده نخواهند داشت.

ما در این مطب فقط با استفاده از بی حسی کامل عصب ناحیه لب، تزریق ژل لب را انجام می دهیم به گونه ای که اصلا احساس نخواهید کرد، این شکل از تزریق معمولا کمی مشکل تر است. به طور کلی تمام تزریق ها در صورت با حداقل درد انجام می شود (گونه، خط خنده، لب و…)

 

 

ژل های مخصوص لب:

اکثر ژل های تزرقی برای لب از هیالورونیک اسید ساخته شده اند. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن یافت می شود و به افزایش حجم لب کمک می کند.

پزشکان ما تنها از فیلرهای هیالورونیک اسید برای لب استفاده می کنند. کلاژن که زمانی رایج ترین فیلر تزریقی بود، امروزه اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرد.

زیرا گزینه های جدید ایمن تر بوده و مدت زمان بیشتری دوام می آورند. تزریق چربی و ایمپلنت ها دو گزینه دیگر برای افزایش حجم لب هستند.

با این حال امروزه اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرند. زیرا نتایج آنها بسیار متفاوت بوده و احتمال ایجاد عوارض جانبی بسیار بالا است. فیلرهای هیالورونیک اسید می توانند با افزودن شکل، ساختار و حجم، لب های شما را زیباتر کنند.

بنابراین بهترین انتخاب برای پزشکان و بیماران هستند. پزشکان ما ترجیح می دهند که از یک فیلر مبتنی بر هیالورونیک اسید به نام تئوسیال کیس برای تزریق لب استفاده کنند چون ماندگاری طولانی تری نسبت به رستیلن و ژوویدرم دارد، هزینه آن کمتر بوده و دارای نتایج بسیار خوبی است.

 

دکتر خزانی(متخصص پوست،مو و زیبایی)

دیدگاه خود را بنویسید